Ezzy Sails 2013 v e-shopu

Nové modely Ezzy Sails 2013 jsme naskladnili do e-shopu. Řekněme si stručně, co je letos u Ezzy nového:

Pro letošní rok přichází David Ezzy a jeho tým se zásadní novinkou. Legendární wave plachta Panther se mění na 4-spírový wave model Panther Elite. David pro tento model doporučuje Ezzy stěžně (90% C, made in USA). S nimi je zaručen perfektní výkon. 4-spírové plachty jsou citlivé na správný stěžeň. Pokud je v plachtě ten pravý, plachta je velmi lehká a zároveň stabilní a výkonná.
http://www.ezzy.com/sails/2013-sails/panther-elite/

Pokud máte svůj stěžeň nebo nechcete stěžeň od Ezzy Sails, volte raději 5-ti spírový model Tiger (wave + bump and  jump), upgradovaný pro letošní rok o barevný panel a nový grafický layout.
http://www.ezzy.com/sails/2013-sails/2013-ezzy-tiger/

Cheetah je freeridový no-cam model pro speedové nadšence, který kombinuje vynikající výkon a rychlost s nejlepší konstrukcí a zpracováním ve své kategorii.
http://www.ezzy.com/sails/2013-sails/2013-ezzy-cheetah/

Lion je 2-camberovým bratrem Cheetaha. Je určen pro nadšence, kteří hledají plachtu s nejvyšším "low-end" výkonem, t.j. za slabého větru.
http://www.ezzy.com/sails/2013-sails/2013-ezzy-lion/

A horkou novinkou pro letošní rok je model Legacy. Tahle plachta je ztělesněním Davidovy konstruktérské filozofie. Spojuje v sobě to nejlepší z wave a freeride světa a je zhotovena přísně funkčně a zároveň minimalisticky tak, aby byla cenově co nejdostupnější. Cena všech velikostí tohoto modelu je pod 10.000 CZK.
http://www.ezzy.com/sails/2013-sails/2013-ezzy-legacy/